Usługi

Wypożycz lub kup. Air Aroma zadba o Twoje potrzeby w zakresie kompozycji zapachowych.

Wypożycz lub kup

Dzięki elastycznym warunkom umowy od 12 do 60 miesięcy możesz wybrać okres, który najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi. Opłaty miesięczne obejmują dostawę zarówno sprzętu, jak i zapachów. Produkty będą dostarczane regularnie, z opcją zaplanowanych usług serwisowych i uzupełniania zapachów zgodnie z wymaganiami Twojej firmy. Dla Twojej wygody Air Aroma zapewnia również możliwość zakupu sprzętu, w połączeniu z umową na regularne dostawy zapachów oraz opcjonalną usługę uzupełniania zapachów.

Warunki najmu

Obsługa klienta

Instalacja

Air Aroma warunki serwisowania

Dbanie o zadowolonych klientów jest naszym głównym priorytetem. Air Aroma Australia oferuje wszystkim klientom najwyższy poziom obsługi. Jako największy dostawca technologii zapachowych na świecie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, wysoką dostępność i miłą obsługę naszego zespołu.

Zapach / Usługa

Air Aroma warunki serwisowania

Instalacja i konserwacja

Nasze urządzenia są łatwe w obsłudze. Jedyne czego wymagają, to wpięcia do kontaktu. Dodatkowo, do każdego produktu Air Aroma dołączone są łatwe instrukcje. Wyjątkiem jest Ecoscent, który wymaga podłączenia do systemu wentylacji. Jednak profesjonalną instalację można zorganizować z dystrybutorem Air Aroma w Twojej lokalizacji przy minimalnych kosztach. Nasz sprzęt nie wymaga skomplikowanej konserwacji. Wystarczy uzupełnić kompozycje zapachowe.