Aroscent

W nowym urządzeniu Aroscent zapach i technologia łączą się, aby zapewnić najlepsze możliwe doznania zapachowe. Od elegancko poprowadzonych linii po najbardziej zaawansowany na świecie system dyfuzji zimnego powietrza, Aroscent wyznacza nowy standard w technologii dyfuzji zapachów.

Nowy wymiar zapachu

Aroscent zaprojektowano drobiazgowo, by dostarczyć jak najlepsze zapachowe doświadczenia. Cechują go- prosta obsługa oraz piękny wygląd. Aroscent scala w jedną formę, funkcjonalność, naturę i technologię. Potężny i wydajny Aroscent może aromatyzować 850 m3, co czyni go idealnym urządzeniem dla hoteli, sklepów detalicznych i domów mieszkalnych. Kiedy połączysz czysty design, eleganckie krzywizny i delikatny profil wraz z nowoczesną technologią dyfuzji zimnego powietrza, uzyskasz wyjątkowe doznania zapachowe.

Nowy wymiar zapachu

Najlepsze rozwiązanie zapachowe 

Wewnątrz kompaktowej obudowy zainstalowaliśmy nasz najbardziej wszechstronny system zapachowy. Niezależnie od tego, czy chcesz dokonać montażu na ścianie, suficie, wentylacji czy po prostu używać jako samodzielne urządzenie, Aroscent idealnie wkomponuje się do każdej przestrzeni.

Zaawansowany regulator czasowy

Ustaw i zapomnij, regulator czasowy Aroscent pozwala z łatwością zaplanować sesje uwalniania zapachu za pomocą wbudowanego 24-godzinnego czasomierza.

Podłączenie do HVAC/AC

Aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność i spójność zapachu, Aroscent można podłączyć bezpośrednio do systemu wentylacji.

Regulowana intensywność zapachu

Dostosuj intensywność zapachu za pomocą precyzyjnych elementów sterujących.  Aroscent daje pełną kontrolę nad zapachem.

Aroscent pasuje do każdej przestrzeni.

W kompaktowym wnętrzu umieściliśmy najbardziej wszechstronny system dyfuzji. Urządzenie można zamontować na ścianie, suficie, umieścić na podłodze, a nawet podłączyć do systemu HVAC.

Biały lub czarny.

Dzięki zakrzywionym liniom, eleganckiemu wyglądowi i białym lub czarnym kolorom, Aroscent doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Kup Teraz

Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pięknie pachnieć.

Skontaktuj się z nami

Zakupy online

Odwiedź sklep internetowy Air Aroma, aby odkryć szeroką gamę zapachów i dyfuzorów.

Kup Aroscent