Aroslim

Aroslim to smukła i stylowa forma, która współgra z każdym wnętrzem. Oszałamiający design urządzenia oferuje intuicyjne sterowanie intensywnością zapachu. 

System zapachowy do każdej przestrzeni

Aroslim to system dyfuzji dla każdej przestrzeni Z zasięgiem do 850m3  Aroslim jest idealnym rozwiązaniem dla banków, sklepów i lobby hotelowych. Dzięki wysublimowanemu wyglądowi, stylowej obudowie z anodyzowanego aluminium i systemowi "plug & play", Aroslim doskonale nadaje się również do recepcji, klubów fitness i mieszkań.

System zapachowy do każdej przestrzeni

Łatwa obsługa za jednym dotknięciem.

Aroslim zaprojektowano tak, by aromatyzacja w biurze lub domu była lekka i niewymagająca wysiłku. Intensywność zapachu zmienia się poprzez jeden przycisk. Smukła i stylowa forma urządzenia współgra prostą obsługą. Włóż pojemnik z wybranym przez siebie zapachem Air Aroma, ustaw jego intensywność i ożywiaj powietrze wokół siebie.

Srebrny lub Czarny

Aroslim dostępny jest w 2 klasycznych kolorach przez co, dopasuje się  do każdego wnętrza. Gładkie wykończenie z anodyzowanego aluminium emanuje jakością. Jest także odporne na otarcia i eksploatację.

Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma.

Skontaktuj się z nami

Kup online

Odwiedź naszą stronę Air Aroma, która oferuje szeroki wybór kompozycji i urządzeń zapachowych

Kup Aroslim