Ecoscent

Najlepszy system dyfuzji zapachów HVAC do zastosowań domowych lub komercyjnych. Ecoscent jest dyskretny, wydajny i kompatybilny z systemem HVAC. Zapewni spójny i równomierny zapach.

Zaawansowana technologia dyfuzji zapachu

Ecoscent to dyskretny i łatwy w użyciu system dyfuzji zapachów, który można podłączyć do systemu HVAC. Zbudowany w oparciu o najbardziej zaawansowaną na świecie technologię zimnej dyfuzji. Jest to opatentowany proces aromatyzacji Air Aroma, który zapewnia jednolite rozprzestrzenianie się zapachu. Kompaktowy design i regulowana moc zapachu czynią Ecoscent perfekcyjnym urządzeniem dla wielkich i małych obszarów, które wymagają dyskretnej aromatyzacji.  Prawidłowo podłączony do systemu HVAC, zwiększa wydajność nawet o 50% (w porównaniu z dyfuzją bezpośrednio do powietrza). Seria Ecoscent, wyposażona jest w wkłady zapachowe o pojemności 450 ml (16 fl. oz.) lub 2 litry (68 fl. oz.). Ecoscent umożliwia dyfuzję zapachu na dużych otwartych przestrzeniach bądź kilku mniejszych powierzchniach równolegle, bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Doskonale sprawdza się w halach wystawowych, kasynach, biurach, lotniskach i dużych hotelowych lobby.

Zaawansowana technologia dyfuzji zapachu

Profesjonalny dyfuzor zapachowy

Ecoscent jest dostępny w różnych modelach, w tym r1, r2, r4 i r6. Każdy wyższy model zapewnia większą wydajność co pozwala, uzyskać więcej opcji zapachowych.

Wbudowany zegar

Z łatwością możesz zaplanować dokładną pracę urządzenia, które wyposażone jest w system regulatora czasowego. 

Podłączenie do HVAC/AC

Bezpośrednie podłączenie do systemu HVAC (wykorzystując przepływ powietrza w kanałach) zapewni najlepszą wydajność i jednolite rozprzestrzenianie zapachu.

Regulowana intensywność zapachu

Zaprojektowany z myślą o wydajności i efektywności, Ecoscent jest wyposażony w kontrolę zapachu o wysokiej precyzji. 

Jeden system, sześć zapachów

Aby zapewnić efektywną podaż zapachową, Ecoscent jest dostępny w różnych modelach. Daje to możliwość podłączenia sześciu niezależnych wkładów zapachowych do jednego systemu Ecoscent.

Zapach poprzez system wentylacji

Rozprowadzanie zapachu przez system HVAC nigdy nie było prostsze. Olejek zapachowy Air Aroma jest rozpraszany w suchej mgiełce pod postacią mikroskopijnych małych kropelek wytrąconych przez ciśnienie przefiltrowanego zimnego powietrza. Ta sucha mgiełka zapachowa jest uwalniana do przewodów wentylacyjnych wyczuwalnych jako konkretny zapach.

Zapach poprzez system wentylacji

Ecoscent można schować w szafce konserwacyjnej z dyfuzorem dyskretnie zamontowanym na ścianie lub w pobliżu kanałów wentylacyjnych. System HVAC zapewni równomierną podaż kompozycji zapachowej w wybranym obszarze. Po podłączeniu do systemu wentylacji zasięg zapachu może wynosić do 6000 m3 (210 000 stóp3)

Rozpocznij aromatyzowanie

Skontaktuj się z Air Aroma. Pomożemy w procesie doboru odpowiedniego zapachu, dostosowaniu urządzenia i jego instalacji. Jesteśmy po to, aby pomóc w realizacji Twoich potrzeb związanych z marketingiem zapachowym.

Skontaktuj się z nami