Opis

Jak działa Arobalance?

Arobalance jest naukowo udowodnionym, łagodzącym stres zapachem. Stworzony w 100% z naturalnych wyciągów z zielonych roślin. Arobalance zmniejsza skutki przewlekłego stresu i poprawia jakość snu.

Ciesz się spokojem i równowagą z Arobalance. Zapach idealnie sprawdza się w domu, pracy lub podczas podróży.

Arobalance

Wyprodukowane w Australii

Arobalance jest australijskim produktem stworzonym przez doktora Nickolasa Lavidisa i profesor Rosemary Einstein wraz z zespołem badawczym Uniwersytetu Queensland.

Udowodnione naukowo

Wyjątkowa formuła Arobalance jest wynikiem dziesięcioletnich badań dotyczących zmniejszania negatywnych skutków przewlekłego stresu. Australijscy biomedycy jednoznacznie ocenili, że zapach Arobalance w znacznym stopniu redukuje stres i jego objawy.

W 100% naturalne

Arobalance jest naturalnym zapachem pochodzącym z ekstraktów liści zielonych roślin. Zawiera trzy aktywne wyciągi roślinne, które w połączeniu dają świeży i lekki zapach z wyczuwalną nutą skoszonej trawy.

Arobalance

Dlaczego Arobalance?

Stres

Arobalance to całkowicie naturalna, łagodząca stres formuła stworzona pod nadzorem australijskich biomedyków.

Codzienne sytuacje narażają nas na stres, który stopniowo i w niewidoczny sposób oddziałuje negatywnie na nasze zdrowie. Arobalance zawiera naturalne wyciągi z zielonych roślin, które od lat stosowane są w medycynie. Ich działanie wpływa pozytywnie na układ nerwowy, poprawia nastrój, a także znacząco łagodzi skutki stresu.

Arobalance nie działa jak środek uspokajający. Efektem rozpylenia zapachu jest redukcja skutków przewlekłego i długofalowego stresu, co wpływa korzystnie na nasze siły witalne.

Sen

Arobalance zapewni lepszą jakość Twojego snu - wystarczy kilka razy spryskać pościel, aby produkt zaczął działać. Arobalance nie ma negatywnego wpływu na fazę głębokiego snu i nie będzie wywoływał uczucia senności następnego dnia.

Arobalance

Gotowy do zakupu?

Kup teraz Arobalance

Kup Arobalance w sklepie internetowym Air Aroma. Produkt dostępny jest w ergonomicznych butelkach w sprayu. Idealnie sprawdza się w domu jak i w pracy.