Opis

Ecoscent

Ecoscent idealnie nadaje się w miejsca, gdzie aromatyzacja ma być bardzo dyskretna i niewidoczna. Podłączenie do układu wentylacji sprawi, że efektywność wzrośnie o 50% względem bezpośredniej dyfuzji w pomieszczeniu.

Dzięki możliwości podłączenia pojemników na zapachy od 450ml, aż do 5 litrów Ecoscent ma niesamowite możliwości. Proste połączenie z systemem wentylacji, bez zbędnej ingerencji w sam układ sprawi, że Ecoscent idealnie nadaje się do takich pomieszczeń jak kasyna, biura, lotniska i hotele.

Ecoscent

Modele

Ecoscent r1

Ecoscent r1 jest przeznaczony do większych, otwartych pomieszczeń o powierzchni do 1000m3. Dyfuzor rozpylający może być zamontowany przez ścianę lub podłączony do systemu wentylacji, która rozprowadzi zapach w całym pomieszczeniu.

Ecoscent r2, r4, r6

Ecoscent r2-r6 idealnie nadaje się do większych przestrzeni. Dzięki zastosowaniu kilku dyfuzorów i pomp może obsługiwać duże i skomplikowane układy pomieszczeń. W przypadku podłączenia Ecoscent r6 do systemu wentylacji urządzenie może rozpylać 6 różnych zapachów na powierzchnii nawet 6000m3.

Ecoscent r1 and Ecoscent r2

Cechy

  • 450ml, 2l, 5l

  • Wbudowany timer

  • Podłączenie do wentylacji

Używaj aromatyzacji przez system wentylacji

Zapachy Air Aroma zostają rozproszone w mgiełkę o mikroskopijnych wymiarach cząsteczek i połączone z przefiltrowanym powietrzem. Jest to metoda zimnej dyfuzji . Tak wytworzone cząsteczki trafiają do układu wentylacji, w którym przemieszczają się do wybranego pomieszczenia.

System wentylacji

Ecoscent r1

Ecoscent r1 and Ecoscent r2

Gotowy do zakupu?

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Air Aroma, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni dyfuzor oraz zapach. Jesteśmy tu, aby pomóc.