Opis

Aroscent

Czyste linie, doskonała jakość wykończenia i świetne kolory - tak w skrócie można opisać nasz flagowy model dyfuzora. Dzięki wykończeniu z anodowanego aluminium oraz zastosowaniu technologii "zimnej dyfuzji" urządzenie jest nie tylko piękne lecz również wydajne.

Niezależnie czy szukasz urządzenia przenośnego (Aroscent Portable) czy montowanego na stałe (Aroscent Wall), dyfuzor Aroscent jest przeznaczony do profesjonalnej aromatyzacji takich miejsc jak hotelowe lobby, sale konferencyjne, sklepy, gabinety lekarskie i wiele innych.

Aroscent

Modele

Aroscent Portable

Aroscent Portable został zaprojektowany, aby był jak najbardziej mobilny. Dzięki uchwytowi i małym rozmiarom możesz przenieść i zastosować w dowolnym miejscu. Aroscent Portable jest również idealny w miejscach, gdzie potrzebna jest tymczasowa aromatyzacja.

Aroscent Wall

Z tymi samymi możliwościami i wyglądem Aroscent Wall nadaje się do miejsc, gdzie chcesz używać aromatyzacji na stałe. Możesz zamontować go na ścianie, dzięki czemu idealnie nadaje się do takich miejsc jak hotele, sklepy, kancelarie czy banki.

Aroscent Portable i Aroscent Wall

Cechy

  • Arologic Ready

  • Wbudowany timer

  • Plug&Play

Niesamowite kolory

Aroscent jest dostępny w 6 kolorach, dzięki czemu zawsze dobierzesz odpowiedni kolor dyfuzora do charakteru i kolorystyki wnętrza.

Gotowy do zakupu?

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Air Aroma, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni dyfuzor oraz zapach. Jesteśmy tu, aby pomóc.