No Stress. Arobalance

Udowodniono, że naturalne ekstrakty z zielonych roślin zmniejszają przewlekły stres i pomagają w zapewnieniu wysokiej jakości snu.

No Stress. Arobalance
No Stress. Arobalance

Co to jest Arobalans?

No Stress – Arobalance to naukowo udowodniony łagodzący stres zapach. Stworzony w 100% z naturalnych wyciągów  roślin zielonych. Arobalance zmniejsza skutki przewlekłego stresu i poprawia jakość snu.  Delektuj się spokojem i równowagą emocjonalną. To idealne rozwiązanie  do domu, samochodu, podróży czy pracy.

Wyprodukowano w Australii

No Stress – Arobalance to w 100% australijski produkt opracowany przez dr Nickolas Lavidis BSc i profesor Rosemary Einstein oraz zespół z University of Queensland.

Naukowo udowodnione

Wyjątkowa formuła Arobalance jest wynikiem dziesięcioletnich dotyczących zmniejszania negatywnych skutków przewlekłego stresu. Australijscy biomedycy jednoznacznie dowiedli, że zapach Arobalance w znacznym stopniu redukuje stres i jego objawy . 

100% naturalny

Arobalance® to naturalny zapach pochodzący z wyciągów roślin zielonych. Arobalance zawiera trzy naturalne aktywne ekstrakty roślinne o lekkim zapachu przypominającym świeżo skoszoną trawę i zielone liście.

Spraye i olejki

Arobalance występuje w pojemności  2,5 ml i 50 ml, co wystarcza na około jeden miesiąc. Arobalance jest także dostępny w postaci olejku dyfuzyjnego o pojemności 450ml i 2000ml.

Redukcja stresu

Formuła Arobalance jest jedynym dostępnym naturalnym i naukowo udowodnionym produktem łagodzącym stres. Nieuniknione codzienne narażenie na stres powoduje stopniowy i często niezauważalny negatywny wpływ na nasze zdrowie. Arobalance zawiera naturalne ekstrakty z roślin zielonych, które, jak udowodniono, pomagają zachować spokój i opanowanie w sytuacjach krytycznych. No Stress- Arobalance nie powoduje sedacji (czyli sztucznego otępienia). Efektem formuły Arobalance jest zmniejszenie skutków przewlekłego stresu z zachowaniem jasności umysłu.

Poprawa snu

No Stress Arobalance- pomoże zapewnić Ci jakość snu. Wystarczy kilka kropel na  poduszkę lub pościel i cieszyć się spokojnym snem. No Stress Arobalance nie wpływa negatywnie na fazy głębokiego snu i  nie powoduje nadmiernej  senności, jak inne produkty nasenne.

Skontaktuj się z nami, aby kupić Arobalance

Skontaktuj się z Air Aroma, aby dowiedzieć się więcej o Arobalance. Odkryj szeroką gamę produktów No Stress Arobalance. Ciesz się  spokojem i równowagą.

Skontaktuj się z nami