Logotypy zapachowe

Tworzymy jedyne w swoim rodzaju charakterystyczne zapachy, które łączą marki z klientami w głębszy i bardziej zapadający w pamięci sposób.

Logotypy zapachowe
Logotypy zapachowe

Niepowtarzalne zapachy dla marek

Na etapie tworzenia logotypu zapachowego Air Aroma ściśle współpracuje z klientem. Przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, który ma na celu poznanie branży klienta oraz specyfiki aromatyzowanego miejsca. Wspólnie tworzymy niezapomniane zapachy, które opowiadają historię i stanowią integralną część osobowości marki. Każda kompozycja zapachowa Air Aroma to jedyna w swoim rodzaju kreacja skomponowana z najlepszych surowców, naturalnych olejków eterycznych i wyjątkowych aromatów. Dzięki unikalnemu procesowi twórczemu Air Aroma tworzy kultowe zapachy, które łączą markę z klientami na poziomie emocjonalnym. Raz włączony, logotyp zapachowy staje się rozpoznawalnym i zapadającym w pamięć elementem tożsamości marki.  Ujawniony zostaje on w wielu formach. Zaczynając od aromatyzowanego pomieszczenia, a kończąc na perfumowanych produktach.

Niepowtarzalne zapachy dla marek

Twój zapach

Proces twórczy

Blisko dwie dekady tworzenia zapachów, zagwarantowały marce Air Aroma bezkonkurencyjność. W drodze tworzenia logotypu zapachowego Air Aroma ściśle współpracuje z daną firmą celem jej dogłębnego poznania. Tak  powstały zapach ściśle koresponduje z elementami wizualnymi, dźwiękowymi i nawiązuje do charakteru marki.  Przekładamy definicję marki, jej odbiorców i ich emocje na spersonalizowany logotyp zapachowy. Zapewnia on subtelną więź z klientem poprzez zmysł węchu.

Wyłączność

Do każdego logotypu zapachowego dołączony jest certyfikat świadczący o wyłączności, dzięki czemu zapach nie może być wykorzystany przez inną markę. Tak powstały zapach stanowi część własności intelektualnej danej marki.

Wyłączność

Opracuj swój własny zapach

Niezależnie od tego, czy szukasz niepowtarzalnego zapachu dla swojego hotelu, linii lotniczej, sklepu, marki motoryzacyjnej, wydarzenia lub nieruchomości z wyższej półki, Air Aroma oferuje pełen  zakres usług.  Od doboru właściwego zapachu po zaawansowane technologie współpracy z systemem wentylacji.

Skontaktuj się z nami