Sprzedaż

Stwórz wyjątkowe wrażenia w sklepie za pomocą zapachu.

Sprzedaż
Sprzedaż

Wymierne korzyści związane z aromatyzacją

Obecnym trendem jest przenoszenie się  do przestrzeni inernetowej. Dlatego też każdorazowa wizyta klienta w sklepie stacjonarnym powinna być niezapomnianym doświadczeniem. Jest to najlepsza okazja do utrwalenia wizerunku marki i zbudowania pozytywnej relacji. Tutaj kluczową rolę odgrywa każdy aspekt: układ sklepu, wystrój, muzyka, oświetlenie.  W połączeniu z innymi technikami marketingowymi zapach może wzmocnić więź z marką, stworzyć lepszą komunikację i pogłębić lojalność klienta. Niestandardowe zapachy dla marek detalicznych i modowych mają na celu wyrażenie misji danej firmy. Aroma marketing  wzmacnia percepcję, emocje i połączenie z grupą docelową, stając się w ten sposób zintegrowanym i zapadającym w pamięć elementem ogólnej tożsamości marki i komunikacji. W sklepach detalicznych świece mogą są niebezpieczne. Odświeżacze powietrza mogą być kosztowne i nieefektywne. Aby uzyskać równomierny i spójny poziom zapachu w całym sklepie, zalecamy dyfuzję zapachu za pomocą naszych technologii „dyfuzji zimnego powietrza”, które można zaprogramować według optymalnych godzin pracy sklepu.

Fakt 

Zapytani  o porównanie pary butów w perfumowanym i bezzapachowym sklepie, 84% klientów stwierdziło, że chętniej dokonaliby zakupu w perfumowanym butiku.- Hirsch, Alan R. Smell and Taste Treatment and Research Foundation, Sp. z o.o"

Indywidualne zapachy dla branży modowej i sprzedawców

Wprowadzenie zapachu do Twojego sklepu poprawia wrażenia kupujących i łączy się z nimi na poziomie emocjonalnym. Klienci pozostaną dłużej w pachnącym sklepie. To doświadczenie zapada w pamięci na długo po opuszczeniu lokalu. Od pokazów na wybiegach i sklepów typu pop-up po tradycyjne sklepy detaliczne, Twój charakterystyczny zapach może zapewnić przewagę nad konkurencją. Wszystko, co widzimy, słyszymy, dotykamy i wąchamy, tworzy całościową percepcję marki. Przez prawie dwie dekady Air Aroma współpracowała ze wszystkim, od rzemieślniczych butików  po globalne sieci handlowe. Dzięki temu  opracowała całościowe strategie marketingu zapachowego, które przywiązują klienta do marki. Nasi klienci korzystają z szerokiej gamy segmentów branżowych, w tym biżuterii, technologii, akcesoriów, artykułów sportowych, mebli, centrów handlowych i domów towarowych.

Łatwo zapadające w pamięci doświadczenie

Nasz zmysł węchu jest bezpośrednio połączony z częścią mózgu odpowiedzialną za pamięć i emocje.

Zwiększona sprzedaż

Zapach otoczenia wywiera najsilniejszy wpływ na zachowania konsumentów w zakresie emocji, oceny, chęci powrotu do sklepu i zamiaru zakupu.

Zacznij aromatyzować  swój sklep 

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami