Praktyki stomatologiczne

Przywitaj swoich  pacjentów  kojącym zapachem, który wyciszy nerwy i niepokój.

Praktyki stomatologiczne
Praktyki stomatologiczne

Zapachy dla klinik stomatologicznych

Rutynowa wizyta u dentysty wywołuje niepokój aż u 75% pacjentów. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie stresu pacjenta jest wdrożenie strategii zapachowej, która relaksuje i uspokaja pacjentów. Przyjemny zapach w całym wejściu, recepcji, poczekalni i gabinetach nawiązuje do miłych wspomnień i emocji, niwelując negatywne odczucia powszechnie kojarzone z dentystą. Dzieje się tak, ponieważ nasz zmysł węchu jest bezpośrednio połączony z częścią mózgu, która generuje wspomnienia i emocje.

Wzmocnij doznania pacjenta poprzez prawidłowo dobrany zapach, która uspokaja i odpręża. Zapach może złagodzić obawy pacjenta i zachęcić do powtórnych wizyt w Twoim gabinecie.

Dyfuzory zapachowe do gabinetów stomatologicznych

Uspokajający i kojący zapach wyeliminuje wszelkie kliniczne zapachy, tworząc przyjemną atmosferę, zwiększając satysfakcję i retencję pacjenta. Przyjemna wizyta w kliniki dentystycznej ma kluczowe znaczenie dla stworzenia lojalnej bazy pacjentów i ostatecznie zwiększenia zysków. Zwiększ satysfakcję pacjentów w swojej klinice dentystycznej dzięki dobrze dobranym kompozycjom  zapachowym. Skontaktuj się z Air Aroma, aby omówić dostępne opcje.

Przewaga nad konkurencją

Zapewnij swoim pacjentom lepsze wrażenia z wizyty u lekarza  poprzez wyczuwalne zapachy w Twoim gabinecie dentystycznym.

Oddani pacjenci

Dobrze dobrana strategia aroma marketingu powoduje, iż zadowoleni pacjenci będą powtórnie wracali i polecali Twoją praktykę znajomym.

Zacznij perfumować swoją  klinikę stomatologiczną

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma, a w mgnieniu oka sprawimy, że Twój gabinet będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami