Marki motoryzacyjne

Logotypy zapachowe, tworzone na wyłączność, stanowią dopełnienie najnowszych technologii i osiągnięć danej marki samochodowej.

Marki motoryzacyjne
Marki motoryzacyjne

Aromatyzacja twojego salonu samochodowego

Branża motoryzacyjna jest bardzo konkurencyjna. Większość klientów kupuje samochód bardzo rzadko, co sprawia, że pierwsze wrażenie i lojalność wobec marki mają kluczowe znaczenie dla salonów samochodowych i producentów. Marketing zapachowy ma moc skutecznego budowania marki i wzmacniania relacji z klientami. Skóra, guma, wosk i lakier, salony samochodowe mogą mieć wiele różnych zapachów. Aby zapewnić klientom właściwe wrażenie Twojej marki, Air Aroma stara się uchwycić Jej zapachową wizję. Wprowadzenie określonej kompozycji zapachowej  współgra z  tożsamością marki.  Pogłębia relacje z klientami, tworząc silniejsze i bardziej niezapomniane połączenie z każdą wizytą u dealera. W pachnącym otoczeniu klienci pozostaną dłużej, co pozwoli im czuć się komfortowo i pewnie przy wyborze nowego samochodu. Najwyższe doświadczenie sprzedaży na rynku luksusowych samochodów pokazuje styl i elegancję, a zapach oferuje nowy standard obsługi klienta. Ponadto, perfumowanie ma na celu stworzenie dobrej atmosfery w salonie i wzmocnienie poczucia jakości, uczciwości i pewności siebie – tworząc emocjonalne połączenie z Twoją marką.

To fakt. Ludzki zmysł węchu wpływa na 75% codziennych emocji i odgrywa ważną rolę w procesie zapamiętywania.

Kompozycje zapachowe dedykowane branży samochodowej potrafią wykreować idealny wizerunek danej marki .

Wprowadzenie niepowtarzalnego zapachu do Twojego salonu zapewni gościom jedyne w swoim rodzaju wrażenia. Przyjemny zapach unoszący się w przestrzeni salonu może pomóc kupującym samochód zrelaksować się podczas tego, co często może być stresujące. Air Aroma współpracowała z kilkoma największymi światowymi markami samochodowymi, tworząc dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Od pokazów samochodowych, zapachów w samochodach po salony zapachowe. Nasi partnerzy handlowi  to Aston Martin, Nissan, Mercedes-Benz, Lincoln, Toyota i General Motors. Każdy zapach w unikalny sposób reprezentuje wartości marki, grupę docelową, historię i przyszłość. Dostarcza unikalny przekaz swoim klientom.

Rozpoznawalność marki

Ponieważ zapach jest powiązany z pamięcią, tworzy wyjątkowe i trwałe wrażenie na klientach. Nadaje wielowymiarową wartość Twojej marce.

Przedłuż pobyt

Przyjemny zapach sprawia, że klienci są zrelaksowani i czują komfortowo, chętnie angażują się w proces zakupowy.

Zacznij aromatyzować swój salon samochodowy

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami