Lotniska i linie lotnicze

Zapachy, które zapewniają pasażerom przybycie zrelaksowanym i wypoczętym.

Lotniska i linie lotnicze
Lotniska i linie lotnicze

Rozwiązania zapachowe dla linii lotniczych

Aromatyzacja w branży transportowej rozpoczęła się już w 1959 roku, kiedy paryskie metro wprowadziło do pociągów zapach goździka, aby zwiększyć komfort i dobre samopoczucie. Obecnie zapachy stają się coraz ważniejsze dla wielu linii lotniczych i innych firm turystycznych, ponieważ rozumieją one wartość lojalności klientów i świadomości marki. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zapewnienie marce dodatkowego poczucia luksusu, stworzenie relaksującego otoczenia dla niespokojnych i zestresowanych podróżnych, czy też promowanie czystej i przyjemnej przestrzeni dla pasażerów, zapachy mogą stanowić doskonałe rozwiązanie.

„Przybycie do Cathay Pacific Lounge jest natychmiast rozpoznawalne, a pasażer może delektować się dobrze znanym aromatem, będącym namiastką domu

Ben Schlappig - pracownik biura podróży i bloger, One Mile At A Time.

Zapachy związane z marką

Marketing zapachowy stał się ważną częścią strategii brandingowej wielu firm turystycznych. Air Aroma opracowała autorskie zapachy dla takich marek jak P&O Cruises, Carnival Cruises, Qantas Club Lounges, Dubai Metro i Cathay Pacific. Każdy zapach został specjalnie zaprojektowany, aby przywoływać identyfikatory marki, jednocześnie łącząc się z estetyką otoczenia. Rezultatem jest jedyny w swoim rodzaju logotyp zapachowy. Przekazuje on emocje i wartości najważniejsze dla marki.

Relaksujące otoczenie

Zapach zmniejsza stres i niepokój w poczekalniach dla nerwowych podróżników.

Poczucie luksusu

Wprowadzenie zapachu do obszarów takich jak salony biznesowe i salony pierwszej klasy dodają wartości i prestiżu klientom.

Zacznij aromatyzować swoje lotnisko i linie lotnicze

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami