Hotele

Miłe powitanie, warunkowane urzekającą kompozycją zapachową.

Hotele
Hotele

Zapach dla Twojego hotelu

Użycie zapachu może bezpośrednio wpływać na to, jak Twój hotel jest postrzegany i zapamiętywany. Tworzenie wyjątkowych doświadczeń gości to kluczowy trend dla hoteli luksusowych, butikowych i lifestylowych. Dla wielu z nas, pobyt w hotelu jest celem samym w sobie. Od momentu przybycia, goście chcą czuć się wyjątkowo. Dzięki ekskluzywnemu, niestandardowemu zapachowi możesz stworzyć idealną atmosferę i wywołać pozytywne wrażenie. Twoje otoczenie i markę można ulepszyć, stosując kompozycje zapachowe w przestrzeniach wspólnych, takich jak lobby, bary, korytarze,  sale konferencyjne, spa, centrum fitness i nie tylko. Pozytywne wrażenie pozostaje żywe w pamięci gości jeszcze długo po zakończeniu pobytu.          

Ludzki nos jest w stanie przywołać zapachy z 65% dokładnością po roku, w przeciwieństwie do zaledwie 50% wizualizacji po trzech miesiącach.

(Instytut Zmysłu Węchu)

Stwórz naprawdę silną więź ze swoimi gośćmi

Ludzki zmysł węchu jest bezpośrednio połączony z częścią mózgu odpowiedzialną za wspomnienia i emocje. Zapach odgrywa kluczową rolę w procesie zapamiętywania i doświadczania. Odpowiedni zapach może wzmocnić przekaz Twojej marki i nawiązać kontakt z gośćmi na głębszym poziomie. Dane dowodzą, iż goście chętnie wracają do aromatyzowanego hotelu. Air Aroma stworzyła logotypy zapachowe dla wiodących luksusowych marek hotelarskich, w tym Waldorf Astoria Hotels and Resorts, Conrad Hotels, Four Seasons Hotels i innych. Dzięki wielu dostępnym systemom dyfuzorów Air Aroma, w tym zarówno jednostkom wolnostojącym, jak i podłączonym do systemu HVAC, wprowadzenie zapachu do Twojego hotelu nigdy nie było łatwiejsze.  Dyfuzor zapachowy sterowany przez gościa jest idealnym, luksusowym udogodnieniem dla apartamentów i penthouse'ów, pozwalając gościom na spersonalizowany wybór zapachów.

Rozpoznawalność marki

Goście jeszcze długo po pobycie hotelowym pamiętają jego markę 

Wprowadź to doznanie do swojego domu

Pachnące akcesoria, takie jak wyjątkowe  świece, spraye do pomieszczeń, budują więź klienta z marką

Zacznij aromatyzować swój hotel

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami