Zdatność i siłownie

Pozostaw konkurencje daleko w tyle, dzięki zapachom.

Zdatność i siłownie
Zdatność i siłownie

Aromatyzowanie Twojego klubu zdatność

Obecnie siłownia przekształciła się w coś więcej niż tylko miejsce, w którym można zadbać o kondycję, siłę i zdrowie. Dla wielu gości stała się stylem życia. To oaza, w której pielęgnuje się pewność siebie, osiąga szczęście i dobre samopoczucie. Przyjazny personel, oddani trenerzy osobiści, najnowocześniejszy sprzęt i dopasowane programy ćwiczeń to przepis na pełen sukces.

Wyróżnij się poprzez zapachem

Jak sprawić, by Twoja siłownia wyróżniała się na tle innych- przy wszystkich obecnych trendach fitness? Świetnym sposobem na nawiązanie kontaktu ze swoimi członkami jest moc zapachu. Zapach ma zdolność tworzenia nastroju pasującego do każdego środowiska, bez względu na to, czy celem jest relaks i dobra forma, czy też rozładowanie energii i upust negatywnych emocji. Zapach można z łatwością zastosować w recepcji, szatniach, studiach aerobiku, łaźniach parowych i wspólnych przestrzeniach publicznych. Dobrze dobrana kompozycja zapachowa poprawia ogólny odbiór wnętrza i jego atmosferę . Air Aroma stworzyła rozwiązania zapachowe dla szerokiej gamy marek wellness. Od momentu pojawienia się nowego klienta, chcesz stworzyć idealne środowisko, które zapadnie w pamięci gości. Odpowiedni zapach może przyciągnąć nowych klientów i stworzyć jedyne w swoim rodzaju środowisko, które lubią i chętnie do niego powracają. 

Fakt: W przyjemnie pachnącym otoczeniu nastrój poprawia się o 40%.

Lindstrom, M. (2005), Journal of Product and Brand Management

Zapachy stworzone dla strefy odnowy biologicznej

Air Aroma opracowała trzy unikalne mieszanki olejków eterycznych z myślą o branży zdatność. Kardio – ten zapach został specjalnie zaprojektowany, aby stymulować treningi sercowo-naczyniowe i wspomagać głębokie oddychanie. Posiada właściwości antybakteryjne dzięki naturalnym składnikom antyseptycznym, jak sosna i eukaliptus. Z kolei odrobina mięty zielonej i imbiru dodaje energii i poprawia koncentrację. Obecna jest także olejek cytrynowy poprawiający ogólne samopoczucie. Ta kompozycja  przeznaczona jest do przestrzeni wymagających świeżości i witalności. Doskonale  niweluje zmęczenie psychiczne i podnosi na duchu dzięki orzeźwiającym właściwościom bergamotki, pomarańczy, pachouli i eukaliptusa.Delikatnie wyczuwalne nuty białego cyprysu i czarnego pieprzu pozwalając na jak najlepsze wykorzystanie treningu. Ochłonąć - to relaksująca mieszanka pomarańczy, mandarynki i drzewa sandałowego, połączona z orzeźwiającymi zapachami eukaliptusa i niaouli. Jest to idealny dodatek do zajęć jogi i medytacji lub wszędzie tam, gdzie potrzebny jest spokój i skupienie. 

Czystość

Twoja siłownia nie musi pachnieć potem. Użyj kompozycji zapachowej, która stworzy przyjemną atmosferę i odczucie czystości.  Zyskaj przewagę nad konkurencją!.

Ożywczy i odświeżający

Sauny lub łaźnie parowe nasycone eukaliptusem i miętą sprawią, że Twoi goście poczują się ożywieni. Badania naukowe potwierdzają, że olejki eteryczne zwalczają i eliminują przenoszone w powietrzu bakterie, wirusy i pleśnie.

Zacznij aromatyzować swoje studio fitness

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami