Bary i kluby nocne

Delikatnie wyczuwalne zapachy, które wzbogacają bary, kluby i nocne życie

Bary i kluby nocne
Bary i kluby nocne

Zapachy do barów i klubów nocnych

Kluby nocne korzystają z różnorodnych technik brandingowych, aby przyciągnąć tłumy i odróżnić się od konkurencji. Podstawą jest wywarcie idealnego "pierwszego wrażenia". Ponieważ goście płacą najwyższe ceny za stoliki VIP, oczekują niezapomnianych wrażeń  ze wszystkimi dodatkami. Przyjemny i subtelny zapach może prowadzić do poprawy  jakości otoczenia i  nastroju gości, powodując ich dłuższe przebywanie poza domem. Niepożądane aromaty, takie jak dym, alkohol i zapachy ciała, to ciągła walka właścicieli klubów z ich neutralizacją . Jest to jednak proces bardzo żmudny i kosztowny. Te trudności prowadzą do powszechnego stosowania kompozycji zapachowych w klubach nocnych, zarówno w celu poprawy ogólnego wizerunku, jak i maskowania niepożądanych zapachów.

Fakt:  „Biorąc pod uwagę, że goście ocenili kluby lepiej, czuli się bardziej radośni i wykazywali większą aktywność taneczną, gdy zapachy były roztaczane, można oczekiwać, że będą miały one pozytywny wpływ na wskaźnik powrotu gości i przyszłe przychody klubów”.

Schifferstein HNJ i wsp. (2011)

Stwórz niezapomniane wnętrze

Nasz zmysł węchu jest bezpośrednio powiązany z częścią mózgu odpowiedzialną za pamięć i emocje. Użycie kuszącego i wyrazistego zapachu może stworzyć pozytywne skojarzenie z Twoją marką, które sprawi, że klienci będą wracać do Twojego lokalu, a także polecać go innym. Air Aroma zaprojektowała spersonalizowane, niestandardowe zapachy dla najlepszych klubów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy rozprowadzasz zapach przez system HVAC, czy też dzięki naszym designerskim, wolnostojącym systemom, doskonale korespondującymi z nowoczesnymi wnętrzami, klienci z pewnością będą cieszyć się wyjątkową  atmosferą.

Ambasadorowie marki

Promuje pozytywny obraz danej marki i jej ambasadorów

Zapachy, które pełnią konkretne funkcje

Stwórz idealny nastrój i atmosferę, korzystając z indywidualnie zaprojektowanych kompozycji zapachowych.

Wprowadź zapach do swojego klubu nocnego

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pachnieć wspaniale.

Skontaktuj się z nami