Apartamenty i mieszkania

Możesz wywrzeć niesamowite  wrażenie na potencjalnych najemcach Twojego mieszkania luksusowego wieżowca 

Apartamenty i mieszkania
Apartamenty i mieszkania

Zapach dla właścicieli mieszkań

Niechaj wynajmowany lokal powita swoich nowych właścicieli pięknym zapachem . Będzie to napewno zapowiedź świetnej współpracy. Aromat unoszący się w powietrzu to także synonim luksusu. Zapach wpływa na sposób postrzegania otoczenia i odbiór danego wnętrza. Pozytywne pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zapach może bezpośrednio wpłynąć na to, jak kupujący postrzega Twoja przestrzeń. Air Aroma stworzyła niestandardowe i piękne zapachy dedykowane ultraluksusowym wnętrzom drapaczy chmur  od Nowego Jorku po Dubaj.

Ludzki zmysł węchu odgrywa kluczową rolę w tworzeniu i percepcji emocji i wspomnień. Jest nadrzędny wobec wzroku, słuchu, dotyku czy smaku. Zapewnij mieszkańcom pozytywne i niezapomniane wrażenia w społecznościach mieszkaniowych. Wyobraź sobie przestrzenie wypełnione pięknym aromatem, będący synonimem słowa "dom".

Dyfuzory zapachowe do mieszkań i apartamentów

Niezależnie od tego, czy zarządzasz, budujesz lub rozwijasz strefę mieszkaniową zastosowanie zapachu przyniesie wymierne korzyści w obiektach mieszkaniowych. Nowoczesna myśl technologiczna zostaje podkreślona dobrze dobraną strategią aroma marketingu. Specjaliści Air Aroma zapewniają najlepszą formę systemu aromatyzacji poprzez podłączenie do centralnego systemu wentylacji lub w formie wolnostojących przenośnych  urządzeń dyfuzyjnych do konkretnych stref i przestrzeni. 

Luksusowa atmosfera

Wykreuj przyjazną  i pełną luksusu atmosferę w swoim budynku.

Mieszkania podnoszą swą wartość

Kupujący są skłonni zapłacić więcej, gdy wdrożony zostanie odpowiedni zapach.

Wprowadź zapach do swojego apartamentowca

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twój budynek będzie pięknie pachniał.

Skontaktuj się z nami