Zapach Sofitel

Trawa Cytrynowa, Bergamotka, Biała Róża, Jaśmin, Paczula, Francuska Wanilia, Białe Drzewo Sandałowe

Sofitel Hotels & Resorts to największa międzynarodowa marka hotelarska z francuskim dziedzictwem, oferująca wyjątkowe doświadczenia art de vivre z unikalnym francuskim akcentem. Z pasją do 5 zmysłów Sofitel starał się przełożyć swoje bogate dziedzictwo i wartość marki na niezapomnianą węchową tożsamość. 
W wyniku połączenia powyższych wartości powstał logotyp zapachowy o nazwie Essence de Sofitel. Uosabia on, znany na całym świecie, francuski luksus i klasę. Zainspirowany błogim popołudniem na słonecznym wybrzeżu Francji. To połączenie francuskiej elegancji i zamiłowania do pięknych rzeczy. Bazą logotypu jest drzewo sandałowe i świeże owoce cytrusowe, zaś akcentem końcowym lekko wyczuwalna biała róża.

Zapach Sofitel

Chrupiące cytrusowe nuty bergamotki i liści cytryny podkreślają elegancję wnętrz. Kwiatowe serce kwitnie białą różą dopełnioną soczystym jaśminem De Grasse, zaś zmysłowe białe drzewo sandałowe wzmacnia poczucie otaczającego piękna i autentycznego luksusu. Goście hotelowi mogą zabrać ze sobą kawałek wspomnień z pobytu, dzięki linii produktów detalicznych Essence de Sofitel, w tym świecom i zapachom do wnętrz. Logotyp zapachowy Sofitel używany jest we wszystkich ośrodkach marki na całym świecie. Umożliwia on nawiązanie relacji z klientem w jedyny i niepowtarzalny sposób. 

Zapach Sofitel
Zapach Sofitel

Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pięknie pachnieć.

Wypróbuj próbkę

Kreowanie zapachu

Szukasz ekskluzywnego zapachu? Projektanci zapachów Air Aroma mogą stworzyć logotypy zapachowe wyłącznie dla Twojej marki.

Zaprojektuj zapach