Cathay Pacific

Lawenda, Jaśmin, Bambus, Jałowiec, Liście Herbaty, Białe Piżmo, Drzewo Cedrowe

The Cathay Pacific scent

Cathay Pacific rozumie moc oferowania podróżnym wyjątkowych i niepowtarzalnych wrażeń. Marka Cathay Pacific, z siedzibą w Hong-Kongu, celem zapewnienia sobie elitarnego statusu jednej z najlepszych linii lotniczych na świecie, podjęła ścisłą współpracę z Air Aroma. Dzięki owej współpracy doszło do przełożenia wyjątkowej marki na wyjątkowy zapach. Tak powstały logotyp zapachowy odzwierciedla etos marki jednocześnie płynnie wpasowując się w estetykę prestiżowych poczekalni lotniskowych.  Zastosowanie materiałów takich jak naturalne drewno, onyks, wapień i brąz odzwierciedla przywiązanie do perfekcji w najdrobniejszym szczególe.

Luksusowy i współczesny zapach jest natychmiast rozpoznawalny, wywołując poczucie serdecznego ciepła i znajomości zespołu Cathay Pacific. Wprowadzony na rynek w nowo zaprojektowanym salonie The Pier, zapach Air Aroma dla Cathay Pacific to mieszanka subtelnych lasów, białych kwiatów i świeżych nut zielonej herbaty.

Cathay Pacific
Cathay Pacific

Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z przedstawicielem Air Aroma. W mgnieniu oka sprawimy, że Twoja firma będzie pięknie pachnieć.

Wypróbuj próbkę

Kreowanie zapachu

Szukasz ekskluzywnego zapachu? Projektanci zapachów Air Aroma mogą stworzyć logotypy zapachowe wyłącznie dla Twojej marki.

Zaprojektuj zapach