Air Aroma przyajazna środowisku

W Air Aroma troszczymy się o środowisko. Nasza polityka obejmuje środowisko pracy, środowisko produktu oraz wpływ naszej firmy na środowisko globalne.

Recykling

Wszystkie butelki oraz wkłady wykonane są z PET oraz PP przez co, w 100% podlegają procesom recyklingu. Minimalizuje to podaż odpadów do środowiska. Dyfuzory zapachowe Air Aroma składają się głównie z aluminium, które w pełni podlega procesom recyklingu i wielokrotnej obróbce surowców wtórnych. Nasze produkty, z założenia, powinny działać nawet po 10 latach użytkowania.

PP

Polipropylen

PET (polimer używany do produkcji plastikowych butelek)

Polietylen, tereftalan

Zastosowanie

Air Aroma używa wyłącznie najwyższej jakości zapachów z całego świata. Daje to gwarancję spójności wszystkich kompozycji zapachowych, bez drażniących niskiej jakości sztucznych i chemicznych zapachów. Zapachy Air Aroma to mieszanki 100% czystych olejków eterycznych: bez rozcieńczania i bez sztucznych dodatków. Z najwyzszą dbałością dobieramy naturalne składniki. Nasze zapachy są produkowane zgodnie z restrykcyjnymi regulacjami IFRA (International Fragrance Association)

Ślad węglowy

Air Aroma zmniejsza zużycie energii w naszych biurach na wiele spsobów, dążąc do zminimalizowania śladu węglowego. Otwarcie kluczowych biur w Melbern, Amsterdamie, Tokio, Nowym Jorku, Dubaju i Hongkongu radykalnie zmniejszyło zapotrzebowanie na globalne podróże drogą lądową i powietrzną, zmniejszając wydatki na paliwa kopalne. W miarę możliwości preferowaną metodą komunikacji jest wideokonferencja. Nasze biura optymalnie wykorzystują naturalne światło. Używamy przyjaznych dla środowiska i energooszczędnych komputerów Apple. Dążymy do komunikacji bez papieru.