Zapachy o wysokiej jakości

Zapachy o jakości perfum

Air Aroma używa tylko najwyższej jakości olejków zapachowych, pozyskanych na całym świecie. Każdy składnik nut zapachowych został specjalnie zaprojektowany, tak aby jakość zapachów były najlepsza i najefektywniejsza.

Nasze olejki eteryczne są wyprodukowane w 100% z naturalnych składników, bez żadnych dodatków. Olejki Air Aroma są produkowane pod nadzorem i według standartów IFRA (International Fragrance Association).

Zapoznaj się z zapachami Air Aroma

International Fragrance Association

Technologia

Prostolinijna dyfuzja

Urządzania Air Aroma oparte są na technologii "zimnej dyfuzji". Gwarantuje to najwyższy i najbardziej efektywny poziom aromatyzacji, niezależnie od ilości zużytego zapachu.

Air Aroma

Konkurencja

 • Dzień 1
 • Dzień 7
 • Dzień 14
 • Dzień 21
 • Dzień 28
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurencja - 100%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurencja - 76%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurencja - 57%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurencja - 48%
  1. Air Aroma - 100%
  2. Konkurencja - 36%
100%
75%
50%
25%

Opatentowana technologia

Dzięki naszej opatentowanej technologii "zimnej dyfuzji" Air Aroma ma pewność, że jakość zapachu po rozpyleniu będzie na najwyższym poziomie.

Inaczej niż w przypadku metod podgrzewania lub odparowywania, metoda zimnej dyfuzji gwarantuje, iż właściwości olejków eterycznych zostaną zachowane bez naruszania integralności i jakości zapachu.

Zobacz dyfuzory Air Aroma

Doświadczenie

Doświadczenie jest najważniejsze

Po blisko dwóch dekadach, Air Aroma może poszczycić się niedoścignionym poziomem wiedzy i doświadczenia w branży aromatyzacji. Air Aroma jest największym dystrybutorem dyfuzorów zapachowych na świecie i do dnia dzisiejszego pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku światowym.

Dla nas liczy się każdy detal i dbałość o szczegóły. Dlatego zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów i używamy najlepszych produktów.

Sieć globalna

Nasza sieć globalna jest niedościgniona

Posiadamy pięć głównych biur na całym świecie (Australia, Japonia, Holandia, USA, Hong Kong), które wspierają dystrybutorów w ponad 80 krajach.

Lokalizacje Air Aroma

 • Biura regionalne
 • Dystrybutorzy
Gdzie na świecie znajduje się Air Aroma