Transport

Powrót

Rozwiązania aroma marketingu dla transportu

Stosowanie aromatyzacji w transporcie zaczęło się już w 1959 roku w paryskim metrze. Rozpylanie zapachu goździka pomagało utrzymać pasażerów w dobrym nastroju i komforcie. W dzisiejszych czasach aroma marketing stał się bardzo ważnym narzędziem dla wielu marek, szczególnie tych, w których lojalność klientów ma kluczowe znaczenie. Niezależnie czy zależy nam na podkreśleniu luksusu marki, stworzeniu atmosfery relaksu czy obniżeniu poziomu stresu u podróżnych aromatyzacja jest kluczowym rozwiązaniem.

Air Aroma jest liderem na rynku aroma marketingu. Posiadamy w ofercie specjalistyczne urządzenia z opatentowaną technologią zimnej dyfuzji i możliwością podłączenia do systemu wentylacji oraz paletę wyselekcjonowanych zapachów. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Marka związana z zapachem

Aroma marketing stał się ważną częścią strategii marketingowych wielu firm. Air Aroma stworzyła indywidualny logotyp zapachowy dla P&O Carnival Cruises oraz Quantas Lounges. Każda z firm otrzymała stworzony i dopasowany do potrzeb indywidualny zapach, który był projektowany ściśle według potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu obie marki otrzymały niepowtarzalne zapachy, które na długo zapadają w pamięci ich klientów.

Air Aroma specjalizuje się w aromatyzacji takich przestrzeni jak poczekalnie na lotniskach, wnętrza samolotów, dworce. Dzięki szerokiej palecie urządzeń i zapachów jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania dla każdego rodzaju biznesu.

Fakty o zapachach

Badania dowodzą, że rozpylanie olejków eterycznych takich jak zapach lawendy ma korzystny wpływ na nastrój i redukcję stresu.

Zalety aromatyzacji

  • Atmosfera relaksu

    Stosowanie aromatyzacji redukuje stres i niepokój u podróżnych.

  • Zapach luksusu

    Rozpylanie odpowiedniego zapachu w miejscach takich jak poczekalnie business oraz first class podnoszą wartość i prestiż marki.

  • Jakość i komfort

    Nasze olejki eteryczne wyprodukowane są w 100% z naturalnych składników, bez żadnych syntetycznych dodatków. Dzięki temu wprowadzają atmosferę świeżości i zdrowego klimatu.

Główni klienci

Qantas

Qantas

Carnival Cruises

Carnival Cruises

Indian Railway

Indian Railway

Gotowy do zakupu?

Kontakt

Skontaktuj się z Air Aroma, pomożemy Ci aromatyzować Twój biznes.

Kontakt

Zamów próbkę

Wypróbuj aromatyzację. Zamów próbkę zapachu z naszej szerokiej palety zapachowej poprzez formularz kontaktowy.

Spróbuj aromatyzacji

Logotyp zapachowy

Poszukujesz swojego indywidualnego logotypu zapachowego? Specjaliści z Air Aroma stworzą logotyp zapachowy wyłącznie dla Twojej marki.

Zamów swój indywidualny logotyp zapachowy