Gabinety medyczne

Powrót

Efektywna aromatyzacja

W gabinetach medycznych komfort pacjenta ma kluczowe znaczenie. To trudno zadanie w miejscu, gdzie człowiek zazwyczaj czuje się niekomfortowo. Wizyta u lekarza czy dentysty nie jest przyjemnym uczuciem. Zapach lekarstw i środków higieny może potęgować to uczucie.

W takim przypadku specjalistyczna aromatyzacja jest dobrym rozwiązaniem. Odpowiednio dobrany zapach może sprawić, że pacjenci będą mniej zestresowani. W gabinetach medycznych często stosuje się zapach lawendy lub eukaliptusa., które mają właściwości odprężające i relaksujące.

Świeżość powietrza

Aromatyzacja sprawia również, że miejsce wydaje się czystsze i bardziej higieniczne. W takim środowisku pacjent będzie czuł sie komfortowo. Dodatkowo stosowane przez Air Aroma olejki eteryczne mają właściwości antybakteryjne.

Szeroka gama urządzeń do aromatyzacji z możliwością precyzyjnego ustawienia siły zapachu, czasu pracy i rodzaju zapachu sprawia, że Air Aroma przygotuje ofertę dla Twoich potrzeb. Posiadamy rownież szeroką paletę zapachów i środków antybakteryjnych i usuwających przykre zapachy.

Fakty o zapachach

Przebywanie pacjentów w miejscu, gdzie rozpylane są olejki eteryczne pomaga w pracy układu immunologicznego.

Zalety aromatyzacji

  • Odprężenie

    Wprowadzając aromatyzację w poczekalniach, pacjenci czują się bardziej uspokojeni i zrelaksowani przed konsultacją lekarską.

  • Antybakteryjne

    Rozpylanie w powietrzu zapachu antybakteryjnego minimalizuje ryzyko infekcji

  • Jakość usług

    Zapach lawendy niweluje złe emocje i wspomnienia o wizycie w gabinecie dentystycznym.

Gotowy do zakupu?

Kontakt

Skontaktuj się z Air Aroma, pomożemy Ci aromatyzować Twój biznes.

Kontakt

Zamów próbkę

Wypróbuj aromatyzację. Zamów próbkę zapachu z naszej szerokiej palety zapachowej poprzez formularz kontaktowy.

Spróbuj aromatyzacji

Logotyp zapachowy

Poszukujesz swojego indywidualnego logotypu zapachowego? Specjaliści z Air Aroma stworzą logotyp zapachowy wyłącznie dla Twojej marki.

Zamów swój indywidualny logotyp zapachowy