Hotele

Powrót

Aromatyzacja Twojego hotelu

Dla wielu klientów wizyta w hotelu lub spa jest celem samym w sobie. Od momentu, gdy przekroczą próg hotelu chcą czuć się wyjątkowo. Klienci w dzisiejszych czasach są coraz bardziej wymagający, dlatego stosowanie marketingu zapachowego w hotelach staje się coraz bardziej popularne.

We wnętrzach hotelowych każdy detal ma znaczenie dla klienta. Wyobraź sobie detal wnętrza w postaci zapachu, który klient zapamięta o wiele dłużej niż sam pobyt w hotelu.

Relacje z gośćmi

Charakter Twojego hotelu i marki może być również określony poprzez rodzaj zapachu. Możemy stworzyć indywidualny logotyp zapachowy, dzięki czemu marka hotelu zyska unikalny i rozpoznawalny wyraz.

Air Aroma oferuje kompleksowe rozwiązania dla aromatyzacji hoteli. Posiadamy urządzenia przeznaczone do różnej wielkości pomieszczeń, mogą to być produkty wolnostojące lub wbudowane w systemy wentylacji i HVAC. System kontroli i sterowania większej ilości pomieszczeń aromatyzowanych Arologic został zaprojektowany pod kątem hoteli. Za pomocą swojego komputera lub telefonu możesz ustawiać i kontrolować wszelkie pomieszczenia, w których jest aromatyzacja. Rodzaj zapachu, intensywność, czas aromatyzacji każdego pomieszczenia możesz ustawiać indywidualnie mając przy sobie tylko telefon lub komputer.

Fakty o zapachach

Zapach u człowieka odgrywa dużą rolę w zapamiętywaniu. Receptory zapachowe łączą się z mózgiem bezpośrednio w części odpowiedzialnej za pamięć i emocje.

Zalety aromatyzacji

  • Rozpoznawalność marki

    Logotyp zapachowy pomoże zbudować niezapomnianą relację z klientem.

  • Powracający klient

    Badania dowodzą, że dzięki stosowaniu aromatyzacji klienci bardziej przywiązują się do konkretnej sieci hoteli.

  • Relacja z klientem

    Subtelny zapach wanilii zwiększa w klientach poczucie komfortu, aromatyzacja nieprzerwanie współdziała z Twoimi klientami

Featured clients

Novotel

Novotel

Intercontinental Hotel & Resorts

Intercontinental Hotel & Resorts

Sofitel

Sofitel

Gotowy do zakupu?

Kontakt

Skontaktuj się z Air Aroma, pomożemy Ci aromatyzować Twój biznes.

Kontakt

Zamów próbkę

Wypróbuj aromatyzację. Zamów próbkę zapachu z naszej szerokiej palety zapachowej poprzez formularz kontaktowy.

Spróbuj aromatyzacji

Logotyp zapachowy

Poszukujesz swojego indywidualnego logotypu zapachowego? Specjaliści z Air Aroma stworzą indywiduzalny zapach wyłącznie dla Twojej marki.

Zamów swój indywidualny logotyp zapachowy