Rozrywka

Powrót

Marketing zapachowy

Kasyna, kina i kluby stają przed dużym wyzwaniem stworzenia przyjemnej i komfortowej atmosfery dla swoich gości. Ze względu na nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego, alkoholu i mieszanki intensywnych perfum unoszących się w powietrzu nie jest to łatwe zadanie.

Aromatyzując kasyna, kina i kluby naturalnymi olejkami eterycznymi można całkowicie wyeliminować nieprzyjemne zapachy. Air Aroma oferuje szeroką paletę olejków eterycznych między innymi z pomarańczy bergamotki, który najlepiej sprawdza się do odświeżania kasyn lub klubów wprowadzając świeżą i przyjemną atmosferę.

Sukces dzięki aromatyzacji

Dzięki zastosowanej technologii "zimnej dyfuzji" nasze urządzenia są niezwykle wydajne. Posiadamy w ofercie najwyższej jakości dyfuzory wolnostojące oraz takie, które można podłączyć do systemu wentylacji i klimatyzacji.

Aromatyzacja pomaga nie tylko w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów, ale również przyczynia się do kreowania wizerunku miejsca. Rozprzestrzeniany we wnętrzach zapach może wprowadzieć klienta w dobry nastój. Często pomieszczenia aromatyzowane postrzegane są jako czyste i schludne co wpływa pozytywnie na opinię klienta.

Fakty o zapachach

Testy przeprowadzone w kasynach w USA pokazały, że w wyniku wprowadzenia aromatyzacji dochody z hazardu wzrosły aż o 48%
(Hirsch, 1995 IJA)

Zalety aromatyzacji

 • Usuwanie zapachów

  Olejki eteryczne nie tylko maskują, ale całkowicie eliminują nieprzyjemne zapachy takie jak dym papierosowy.

 • Większe zyski

  Badania przeprowadzone wśród klientów kasyn w Las Vegas pokazały, że spędzali oni 45% więcej czasu w aromatyzowanych kasynach.

 • Satysfakcja klientów

  Korzystanie z rozwiązań marketingu zapachowego może zwiększyć satysfakcję klientów o 7% i przedłużyć ich pobyt w danym miejscu o 54%
  (Prof dr Anla Stohr)

Featured clients

Marquee Nightclub

Marquee Nightclub

Venetian

Venetian

Mentos - Pure Fresh Nights

Mentos - Pure Fresh Nights

Gotowy do zakupu?

Kontakt

Skontaktuj się z Air Aroma, pomożemy Ci aromatyzować Twój biznes.

Kontakt

Zamów próbkę

Wypróbuj aromatyzację. Zamów próbkę zapachu z naszej szerokiej palety zapachowej poprzez formularz kontaktowy.

Spróbuj aromatyzacji

Logotyp zapachowy

Poszukujesz swojego indywidualnego logotypu zapachowego? Specjaliści z Air Aroma stworzą logotyp zapachowy wyłącznie dla Twojej marki.

Zamów swój indywidualny logotyp zapachowy