Banki

Powrót

Przyzwyczajenie klienta

Aby odnieść sukces na rynku bankowości i finansów należy wzbudzić zaufanie i uwagę klienta. Aromatyzacja to podświadome działanie na klientów poprzez stworzenie przyjemnej atmosfery w placówkach banku. Przestrzeń, gdzie klient czuje się komfortowo i ma pozytywne skojarzenia może być kluczowe dla instytucji finansowych i banków.

Air Aroma zmienia miejsca poprzez zapach. Stanie w kolejce w placówce banku może być frustrujące. Udowodniono, że klienci są w stanie ocenić lepiej usługi bankowe w miejscu, gdzie stosowano aromatyzację.

Pachnąca bankowość

Zapach może wzbudzać w klientach zaufanie i powoduje, że klient na dłużej zapamięta miejsce, w którym przebywał. Dyfuzor Aroslim od Air Aroma jest popularnym produktem w bankach na całym świecie, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi. Pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i bardziej klasycznych.

Przykładem może być China Merchants Bank, który wyróżnia się wśród konkurencji innowacyjnością oraz jakością usług. Aby wzmocnić tą przewagę zdecydowano się na wprowadzenie aromatyzacji w odziałach banku. Dlatego też specjaliści z Air Aroma wraz ze specjalistami od marketingu banku stworzyli dwa ekskluzywne logotypy zapachowe. Dzięki aromatyzacji ogólny wizerunek banku został bardziej doceniony przez klientów.

Fakty o zapachach

Aromatyzacja oddziałów bankowych poprawia ocenę klientów i sprawia, że szybciej mija czas na załatwianiu spraw finansowych.
(Spangenberg et al. 1996)

Zalety aromatyzacji

  • Przyzwyczajenie klienta

    Zapach pomaga wzbudzić zaufanie klienta oraz polepszyć relacje biznesowe.

  • Satysfakcja klienta

    Stosowanie aromatyzacji działa uspokajająco i relaksująco w miejsach, gdzie klienci czekają w kolejce lub spędzają więcej czasu.

  • Rozpoznawalność marki

    Aroma marketing pomaga budować pozytywny wizerunek marki w świadomości klienta.

Nasi klienci

Société Générale

Société Générale

China Merchants Bank

China Merchants Bank

Bank Leumi

Bank Leumi

Gotowy do zakupu?

Kontakt

Skontaktuj się z Air Aroma, pomożemy Ci aromatyzować Twój biznes.

Kontakt

Zamów próbkę

Wypróbuj aromatyzację. Zamów próbkę zapachu z naszej szerokiej palety zapachowej poprzez formularz kontaktowy.

Spróbuj aromatyzacji

Logotyp zapachowy

Poszukujesz swojego indywidualnego logotypu zapachowego? Specjaliści z Air Aroma stworzą logotyp zapachowy wyłącznie dla Twojej marki.

Zamów swój indywidualny logotyp zapachowy