Opis

Logotypy zapachowe

Aby wyprzedzić konkurencję pozwól naszym specjalistom od aromatyzacji stworzyć Twój własny zapach, ściśle dopasowany do oczekiwań Twojego biznesu. Logotyp zapachowy zaprojektowany jest na wyłączność i może być używany tylko przez Twoją markę.

Niezależnie czy zdecydujesz się na swój własny logotyp zapachowy czy wybierzesz jeden z naszych gotowych olejków zapachowych wyróżnisz się na tle konkurencji, a Twoi klienci to docenią.

  • Zapach na wyłączność

  • Zaprojektowany dla Ciebie

  • Stworzony w Australii

Proces

Jak tworzy się logotyp zapachowy?

Na etapie tworzenia logotypu zapachowego Air Aroma ściśle współpracuje z klientem. Przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, który ma na celu określenie branży klienta oraz specyfiki aromatyzowanego miejsca. W trakcie prac nad logotypem zapachowym określa się również planowany wpływ zapachu na grupę docelowych osób. Po wykonaniu wywiadu nasi specjaliści stworzą zapach, który będzie dopasowany do Twojej działalności i potrzeb.

Do każdego logotypu zapachowego, dołączany jest certyfikat świadczący o wyłączności, dzięki czemu zapach nie może być wykorzystany przez inną markę.

Logotyp zapachowy

Klienci

Logotyp zapachowy stworzony przez Air Aroma

Chris Aire

Chris Aire

Sofitel

Sofitel

Carnival Cruises

Carnival Cruises

Dunhill

Dunhill