Opis

Logotypy zapachowe

Aby wyprzedzić konkurencję pozwól naszym specjalistom od aromatyzacji stworzyć Twój własny zapach, ściśle dopasowany do oczekiwań Twojego biznesu. Logotyp zapachowy zaprojektowany jest na wyłączność i może być używany tylko przez Twoją markę.

Niezależnie czy zdecydujesz się na swój własny logotyp zapachowy czy wybierzesz jeden z naszych gotowych olejków zapachowych wyróżnisz się na tle konkurencji, a Twoi klienci to docenią.

  • Zapach na wyłączność

  • Zaprojektowany dla Ciebie

  • Stworzony w Australii

Proces

Jak tworzy się logotyp zapachowy?

Na etapie tworzenia logotypu zapachowego Air Aroma ściśle współpracuje z klientem. Przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, który ma na celu określenie branży klienta oraz specyfiki aromatyzowanego miejsca. W trakcie prac nad logotypem zapachowym określa się również planowany wpływ zapachu na grupę docelowych osób. Po wykonaniu wywiadu nasi specjaliści stworzą zapach, który będzie dopasowany do Twojej działalności i potrzeb.

Do każdego logotypu zapachowego, dołączany jest certyfikat świadczący o wyłączności, dzięki czemu zapach nie może być wykorzystany przez inną markę.

Logotyp zapachowy

Klienci

Logotyp zapachowy stworzony przez Air Aroma

Hilton Worldwide

Hilton Worldwide

V Club

V Club

Chris Aire

Chris Aire

Toyota

Toyota