• Dogodne warunki
  • Kompleksowa obsługa
  • Instalacja urządzeń

Warunki

Leasing

Umowa leasingowa może być podpisana na 12 do 60 miesięcy, dzięku czemu dostosujesz potrzeby do swojego budżetu. Miesięczna opłata zawiera leasing urządzenia i nasze wsparcie techniczne.

Leasing to wygodne rozwiązanie dla biznesu, dające maksymalną elastyczność w zarządzaniu środkami trwałymi. Zapytaj Air Aroma o ofertę leasingową.

Kupno

Każde nasze urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją. Przy zakupie dyfuzorów oferujemy również umowę na stałe dostawy zapachów do Twoich urządzeń.

Kupno

Pomoc

Pomoc

Opieka ze strony Air Aroma

Zadowolenie naszych klientów to sprawa najważniejsza. Air Aroma oferuje usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów. Dla naszych międzynarodowych klientów możemy zaoferować wsparcie 7 dni w tygodniu przez 24h poprzez infolinię i email.

Air Aroma jest największą na świecie marką zajmującą się rozwiązaniami aromatyzacji i aroma marketingu. Nasi klienci mogą liczyć na usługi na najwyższym poziomie na całym świecie, poprzez sieć dystybutorów i partnerów.

Montaż

Plug&Play

Wymagana instalacja

Montaż i instalacja

Większość naszych urządzeń nie wymaga instalacji. Są to produkty Plug&Play przez co są proste w obsłudze i ekspoatacji.

Instalacja jest wymagana dla urządzeń Ecoscent, które mogą być podłączone do systemów wentylacji. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalny montaż naszych urządzeń.

Setup