Opis

Czym jest No Smoke?

To silny preparat eliminujący zapach dymu papierosowego, jest nie tylko bezpieczny dla ludzi, ale także oczyszcza powietrze. Udowodniono, że No Smoke wykazuje również działanie antybakteryjne. Poczuj świeże otoczenie z No Smoke.

No SmokeNo smoke. Steriwater.

Wyprodukowano w Japonii

No Smoke został w 100% opracowany i wyprodukowany w Japonii przez najlepszych specjalistów i inżynierów z japońskich uniwersytetów.

Udowodnione naukowo

Testy naukowe wykazały, że No Smoke usuwa większość chemicznych substancji zawartych w dymie papierosowym. Preparat został wnikliwie przetestowany przez niezależne laboratoria badawcze.

100% bezpieczne

Produkt został przebadany i przetestowany, jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz roślin. Wykonano m.in. test Draize'a, test toksyczności i testy oddziaływania na skórę. Dowiedziono, że nasze produkty są w 100% bezpieczne.

No Smoke

Czyste powietrze

Usuwa zapach dymu papierosowego

No Smoke to profesjonalny preparat eliminujący dym papierosowy. Chemiczne substancje zawarte w dymie są bardzo trudne do usunięcia z powietrza, szczególnie substancje smoliste. Wiele środków dostępnych na rynku nie jest wystarczająco silna by zniszczyć cząstęczki przykrych zapachów dymu. No Smoke nie tylko likwiduje przykre zapachy, ale i neutralizuje powietrze.

Dla najlepszego efektu No Smoke należy używać z oryginalnymi dyfuzorami Air Aroma.

No Smoke

Gotowy do zakupu?

Kup online

Odwiedź sklep Air Aroma online i znajdź No Bacteria. Dostępny w butelkach o różnej pojemności, także do użytku domowego.