Opis

Czym jest No Bacteria

No Bacteria zostało naukowo przetestowane i udowodniono, że usuwa z powietrza bakterie, wirusy i grzyby. Ryzyko infekcji w pomieszczeniu z No Bacteria spada do minimum.

No Bacteria

Wyprodukowano w Japonii

No Bacteria wyprodukowane zostało w 100% w Japonii, przez najlepszych specjalistów i inżynierów z japońskich uniwersytetów.

100% bezpieczeństwo

Produkt został przebadany i przetestowany, jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz roślin. Wykonano m.in. test Draize'a, test toksyczności i testy oddziaływania na skórę. Udowodniono, że nasze produkty są w 100% bezpieczne.

Udowodnione naukowo

No Bacteria zostało wnikliwie przetestowane przez niezależne laboratoria pod kątem wielu rodzajów bakterii i wirusów. Testy wykazały, że No Bacteria eliminuje 99,95% bakterii i wirusów.

No Bacteria
Bakterie i wirusy
Wirus grypy
Norowirusy
Gronkowiec
Salmonella
Escherichia coli
Canine parvovirus
Pseudomonas aeruginosa
Paciorkowiec
Acinetobacter

Dlaczego No Bacteria?

Antybakteryjny i antywirusowy

No Bacteria zabija szkodliwe bakterie i wirusy w sposób najbardziej efektywny ze wszystkich środków tego typu dostępnych na rynku. Dzięki temu ryzyko infekcji w pomieszczeniach z rozpylaniem No Bacteria spada do minimum.

W miejscach publicznych takich jak lotniska, gdzie przebywa bardzo dużo ludzi ryzyko infekcji jest bardzo wysokie. Można temu zaradzić stosując No Bacteria. Najbardziej efektywną metodą jest stosowanie preparatu wraz z systemem wentylacji w pomieszczeniu. Dla użytku domowego mamy w naszej ofercie preparat No Bacteria spray.

No Bacteria

Gotowy do zakupu?

Kup No Bacteria online

Odwiedź sklep Air Aroma online i znajdź No Bacteria. Dostępny w butelkach o różnej pojemności, także do użytku domowego.