Ostrzeżenie

Kupuj oryginalne produkty Air Aroma

Niestety na rynku można znaleźć nieoryginalne produkty Air Aroma. Air Aroma powstała w 1999 roku i jest jedynym właścicielem i producentem takich produktów jak Aromax, Aroscent, Ecoscent, Aroslim, Arodrive, Arobalance i szerokiej palety zapachów i olejków. Urządzenia i zapachy Air Aroma są najlepszej jakości. Są produkowane zgodnie ze standardami International Fragrance Association. Wszystkie nasze produkty i technologie są opatentowane. Jeśli nie jesteś pewien oryginalności produktów zgłoś się do Air Aroma International w celu weryfikacji autentyczności.

Nie daj się oszukać

Niestety jak z każdym wysokiej jakości produktem, także i nasze stały się tematem fałszerstw. Istnieją firmy, które podają się za reprezentantów Air Aroma i sprzedają podrabiane produkty. W każdej chwili możesz sprawdzić ich autentyczność. Wszyscy nasi oficjalni dystrybutorzy znajdują się na stronie Locations.

Czarna lista firm:

Te firmy nie są autoryzowanymi dystrybutorami Air Aroma.

Air Aroma Scenting Pte Ltdwww.aromascenting.com
At Aroma Co. Ltd. - @aroma Co. Ltd.www.at-aroma.com

Oficjalna lista

Możesz znaleźć listę oficjalnych dystrybutorów na naszej stronie. Szukaj na: http://www.air-aroma.com/locations

Ryzyko

Używanie podrabianych urządzeń i zapachów może prowadzić do

 • utraty gwarancji i uszkodzenia urządzenia
 • przebywania w pomieszczeniu z zapachem szkodliwym dla Twojego zdrowia
 • niskiej jakości zapachu w pomieszczeniu

  Działaj

  Air Aroma International uważa bezpieczeństwo kientów za priorytetowe. Nasza firma dba o swoje dobre imię oraz wysoką jakość produktów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć firmy i instytucje podrabiające nasze produkty. Air Aroma rozstrzyga takie sytuacje na drodze sądowej. Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania zgłoś się poprzez nasz formularz kontaktowy.

  Pytania?

  Jeśli nie jesteś pewien skontakuj się z nami poprzez formularz kontaktowy contact