Temat
  • Bez tagów

Air Aroma na targach ‘RetailShow’ 2014

Post Image

Targi ‘RetailShow’ mogą zdecydowanie zostać nazwane jednym z największych wydarzeń branży handlowej w Europie Środkowo-Wschodniej. To właśnie podczas targów każdy odwiedzający będzie miał sposobność na własne oczy zobaczyć nietypowe rozwiązania wdrażane do placówek handlowych, których celem jest skuszenia klienta do zakupu produktów oferowanych przez działalność. Wystawcy będą mieli okazję pochwalić się swoimi własnymi produktami mające według nich ogromny potencjał by przyczynić się do podniesienia poziomu sprzedaży w placówkach handlowych, a także zaprezentować aspirujące rozwiązania biznesowe.

Air Aroma również zdecydowała się podjąć wyzwanie jakim jest udział w targach wraz z propozycją udoskonalenia właściwości biznesowych poprzez zastosowanie aromamarketingu. Wzrok czy słuch ale czy tak innowacyjne rozwiązanie jak angażowanie nieco niedocenianego zmysłu w marketingu jakim jest węch zyska grono zainteresowanych? Liczymy nie tylko na otwarte umysły odwiedzających ale i nozdrza.

V Targi RetailShow odbędą się w dniach 19-20 listopada 2014 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
Do zobaczenia na stanowisku…!

źródło: www.retailshow.pl

Komentarze

Czekamy na Twoje komentarze, spam i obraźliwe uwagi będą usuwane

Brak komentarzy

Dodaj komentarz