Opis

Aroscent Pro

Zarówno Aroscent Pro Portable oraz Aroscent Pro Wall przystosowane są do współpracy z Arologic. Za pomocą komputera lub telefonu możesz sterować rodzajem zapachów i ustawiać urządzenia w dowolnej konfiguracji.

Wyobraź sobie idealny poranek o orzeźwiającym zapachu tropikalnej gujawy z dodatkiem zielonego ogórka, relaksujące popołudnie przy zapachu kwitnących wiśni, oraz spokojny wieczór o zapachu zielonej herbaty "Sencha Adore".

Aroscent Pro

Modele

Aroscent Pro Portable

Aroscent Pro Portable został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności. Wybierz swoje trzy ulubione zapachy, które po podłączeniu do Arologic, zamiennie mogą rozprzestrzeniać przyjemny aromat we wnętrzu. Ponadczasowy design, funkcjonalność i sterowanie za pomocą komputera - Aroscent Pro Portable.

Aroscent Pro Wall

Aroscent Pro Wall oferuje te same możliwości, jednak dzięki systemowi montażu można na stałe zainstalować go w dogodnym miejscu. Ponadczasowy design, funkcjonalność i sterowanie za pomocą komputera - Aroscent Pro Wall.

Aroscent Pro Przenośny and Aroscent Pro Naścienny

Cechy

  • Arologic Ready

  • Wbudowany timer

  • Plug & Play

Świetne kolory

Aroscent Pro jest dostępny w 6 świetnych kolorach, jedyne co musisz zrobić, to wybrać jeden z nich. Dopasowanie Aroscent Pro do wystroju wnętrza nigdy nie było tak proste.

Gotowy do zakupu?

Skontaktuj się, aby zacząć aromatyzować

Skontaktuj się z Air Aroma, a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni dyfuzor oraz zapach. Jesteśmy tu, aby pomóc.