Opis

Jak to działa?

Dzięki Aropromo stworzysz zapachową kampanię reklamową, która będzie subtelnia i efektywna.

Aropromo sprawia, że POS staje się interaktywnym narzędziem marketingowym, oddziałującym na wszystkie zmysły klienta.

  • Zasilany bateriami

  • Niski koszt

  • Wzrost sprzedaży

Proces

Jaki jest proces?

Doskonale rozumiemy jak ważna dla Twojej marki jest dobrze zaprojektowana kampania promocyjna. Dzięki Aropromo promocja działa na zmysł węchu klientów. Dzięki temu działanie marketingowe jest podświadome i jednocześnie bardzo subtelne. Jako zapachu w Aropromo możemy użyć zapachu Twojego produktu lub na potrzeby Twojej marki jesteśmy w stanie stworzyć zapach dostosowany i skrojony do Twoich potrzeb.

Cechy

Jak uwalnia się zapach?

Aropromo może być uruchamiany na kilka sposobów: za pomocą przycisku, touch pada, czujnika ruchu lub aktywowany przez timer. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby było wydajne podczas trwania całej kampanii marketingowej.

Aropromo
  • Naciśnij

Przycisk uruchomi rozpylanie zapachu na 10 sekund. Dioda LED miga przy przycisku, aby informować klientów o możliwości sprawdzenia zapachu.

  • Dotknij

Touch pad uruchomi rozpylanie zapachu na 10 sekund.

  • Ruch

Czujnik ruchu uruchomi rozpylanie zapachu na 10 sekund. Czujnik ruchu może być aktywowany z odległości od 0,2m do 6m.

  • Częstotliwość

Czas rozpylania zapachu jest do ustawienia w dowolnej konfiguracji, np. 20 sekund włączony i 20 sekund wyłączony. Można również wybrać w jakich godzinach i w jakie dni urządzenie ma pracować.

Gotowy do zakupu?

Skontaktuj się, aby zacząć aromatyzować

Skontaktuj się z Air Aroma - stworzymy dla Ciebie zapachową kampanię reklamową, tworząc POS, który będzie korzystał z Twojego zapachu i marki.